Nacházíte se: Mallorca Home & Bohemia Gold » Realizace » Mallorca

Realizace - Mallorca

Tradiční kamenný dům, Bunyola, Mallorca

2022

BU2031-18

Dům, který jsme zařadili do nabídky, jakmile se dostal do prodeje. Esence Mallorky v tradiční kamenné stavbě na maximálně úsporné ploše. Překvapila nás zájemkyně z Prahy s požadavkem, abychom jednali přímo s majiteli. Mezi tím došlo na další prohlídky i na jednání o koupi jiné nemovitosti, aby se klientka nakonec vrátila k původnímu záměru. Koupě úspěšně dokončena k všestranné spokojenosti, historický dům v Bunyole byl od začátku také náš favorit.


Dům na promenádě, Cala d'Or, Mallorca

2022

calador

Dům se dvěma apartmány v centru Cala d'Or, za cenu průměrného bytu v Palmě. V nabídce téměř všech významných realitek, spousta zájemců a přitom několik měsíců na prodej. Jakkoli to vypadalo beznadějně a neprůchodně, pro klienta z Plzně jsme zajistili prohlídku, jednání o podmínkách i třístannou rezervační smlouvu. S dávkou trpělivosti, komplikovaným českým úvěrem a také trochou štěstí klient dům úspěšně zakoupil. Nemovitost s úžasným potenciálem nyní v rukou mladé rodiny z Plzně.


Apartman s výhledem na přístav, Port d'Pollenca, Mallorca

2022

pollenca2

Česká stavební společnost nás pověřila vyhledáním a koupí apartmanu pro své zaměstnance. Favoritem byl Arenal a pláž u Palmy, kde proběhla většina domluvených prohlídek. Doporučili jsme také dva apartmany v oblasti Acúdia-Pollenca, aby jednatelé společnosti viděli i tradiční Mallorku. Po návštěvě podkrovního penthouse přímo nad přístavem a pláží v Port d'Polleca bylo rozhodnuto. Podařillo se dojednat mírnou slevu i převzetí s kompletním zařízením, aby společnost mohla apartman plně využívat ihned po notářském zápisu.


Plážový bungalov, Porto Cristo, Mallorca

2021

IMG-20211013-WA0004

Atraktivní bungalov na Cala Mandia nabízelo celkem 8 realitních kanceláří a od začátku vládl v jednáních chaos. Dvanáct zájemců vypadalo jako nepřekonatelná bariéra, kterou se podařilo zdolat především díky nasazení samotného klieta. S pražským zájemcem se podařilo přes německou agenturu kontaktovat přímo německého majitele a nabídnout takové podmínky, abychom se dostali na první pozici. Podařilo se a během turbulentního podzimu jsme přivedli všechny zůčastněné k rozhodujícímu podpisu u notáře v Manacoru.


Penthouse s terasou, Port d'Alcúdia, Mallorca

2021

0c614169-9c3b-6095-8587-c1aec86e7e1b

Klienti z Prahy nás oslovili až ve chvíli, kdy už měli krásný podkrovní apartmán vybraný. Prodávající agentura požadovala rezervaci, aniž by nabídla příslušný servis či zákaznickou podporu. Zorganizovali jsme rychlou videoprohlídku, zajistili příslušné dokumenty, překlady a třístrannou rezervační smlouvu. V jednom týdnu pak následovalo vydání NIE, otevření bankovního účtu, převod prosředků i samotný notářský zápis. Povedlo se a apartmán v přímořském centru Port d'Alcúdia přešel do rukou klienta.