Nacházíte se: Mallorca Home & Bohemia Gold » Realizace » Mallorca

Realizace - Mallorca

Finca v pohoří Serra Tramuntana, Sóller, Mallorca

2022

Manuela2

Krásný dům na úpatí pohoří Serra Tramuntana si klient z Košic vybral již v dubnu. Následovalo zdlouhavé vyjednávání s prodávajícími, které se nedařilo proměnit v rezervaci ani za asistence nejlepší právní kanceláře z Palmy. Následovala další 2 kola prohlídek, žádný dům v horské oblasti Serra Tramuntana však nepředčil co do dispozic, místa a ceny ten první. Po dalších vyjednáváních se během podzimu podařilo dům za rozumných podmínek rezervovat a následně koupi úspěšně dokončit.


Apartman pro tenistu, Santa Ponsa, Mallorca

2022

SantaPonca2

Apartman pro českou klientku a jejího syna, profesionálního tenistu. Hledání se několikrát přesouvalo podle výběru trenérů a tenisových klubů. Nakonec zvítězila oblast Santa Poncy, kde jsme objevili udržovaný komunitní apartman za super-výhodnou cenu. Bylo potřeba jednat, klientka se ke koupi rozhodla na základě narychlo domluvené videoprohlídky. Rezervaci jsme vypracovali a nabídli prodávající straně vpodstatě přes noc, apartman klientka získala do vlastnictví za necelý měsíc udělením veřejné listiny na notářství v Palmě.


Plážový apartman, Cala Millor, Mallorca

2022

foto1

Pro jihočeské klientky jsme připravili několik prohlídek v oblasti Cala Millor. Již první apartman splňoval všechny požadavky - 2 ložnice, dochozí vzdálenost k moři, snadnou obslužnost i výhodnou cenu. Další prohlídky jen potvrdily správnost první volby. Zajistili jsme klientkám rychlou rezervaci, otevření španělského účtu i výhodnou měnovou konverzi. Do měsíce následoval notářský zápis o koupi i projekt na rekonstrukci a zařízení apartmanu.


Apartman v komunitě Europa, Maioris, Mallorca

2022

maioris-2

Vzácná shoda, kde jak prodávající tak kupující byli z České republiky. Praktický apartman kousek od Palmy jsme připravovali k prodeji téměř rok. Bylo potřeba "zbavit se" španělských nájemníků, dohledat veškeré realizované i dlužné platby a zajistit nezbytné dokumety. Jakmile byl apartman připravený, kupce jsme našli rovnou mezi našimi českými klienty. Kupní cena neopustila Českou republiku, na Mallorku putovaly pouze nezbytné poplatky a oba klienti, kteří prodej a koupi stvrdili na notářství v Manacoru.


Funkcionalistická vila na pláži Muro, Mallorca

2022

Dum2

Rozvětvená rodina z Bratislavy věděla přesně, co a kde hledá. Už během prvních prohlídek bylo jasné, že stále nejsme na správném místě. Až v nadčasové vile kousek od pláže Muro to začalo jiskřit a padly první podstatné dotazy. Rozvinulo se klubko návazností, zájmů a vyjednávání, na jehož konci stála koupě a vřelé předání skvostného funkcionalistického domu mezi mallorskou a slovenskou rodinou.


Plážový apartman, Port d'Alcúdia, Mallorca

2022

playa-de-muro

Krásně zrenovovaný apartman 150m od pláže, navíc za příznivou cenu. Klientka byla na prohlídce první a za ní čekalo dalších 6 zájemců. Díky skvělé komunikaci prodávající kanceláře i samotné klientky se podařilo zajistit veškerou dokumentaci, rezervaci i příslušnou rezervační platbu za 24 hodin. Rychlý a bezproblémoévý průběh následoval až k notáři a klientka mohla za pouhé 2 týdny aparrman převzít.


Venkovský dům s pozemky, Pollenca, Mallorca

2022

964655299

Krásnou a pečlivě udržovanou fincu jsme s klientem objevili v rámci prohlídkové návštěvy Mallorky. Hned během narychlo domluvené prohlídky bylo jasné, že je to dům, který klient hledá. Cena přesahovala původní rozpočet a navíc již byla učiněna nabídka od předchozího zájemce. Klient neváhal a nabídku o 5% přeplatil. Povedlo se a úžasný dům v privilegované rezidenční oblasti na okraji Pollency získal nového českého majitele.


Tradiční kamenný dům, Bunyola, Mallorca

2022

BU2031-18

Dům, který jsme zařadili do nabídky, jakmile se dostal do prodeje. Esence Mallorky v tradiční kamenné stavbě na maximálně úsporné ploše. Překvapila nás zájemkyně z Prahy s požadavkem, abychom jednali přímo s majiteli. Mezi tím došlo na další prohlídky i na jednání o koupi jiné nemovitosti, aby se klientka nakonec vrátila k původnímu záměru. Koupě úspěšně dokončena k všestranné spokojenosti, historický dům v Bunyole byl od začátku také náš favorit.


Dům na promenádě, Cala d'Or, Mallorca

2022

calador

Dům se dvěma apartmány v centru Cala d'Or, přitom za cenu středního bytu v Palmě. V nabídce téměř všech významných realitek, spousta zájemců a přitom několik měsíců na prodej. Jakkoli to vypadalo beznadějně a neprůchodně, pro klienta z Plzně jsme zajistili prohlídku, jednání o podmínkách i třístannou rezervační smlouvu. S dávkou trpělivosti, komplikovaným českým úvěrem a také trochou štěstí klient dům úspěšně zakoupil. Nemovitost s úžasným potenciálem je nyní v rukou mladé rodiny z Plzně.


Apartman s výhledem na přístav, Port d'Pollenca, Mallorca

2022

pollenca2

Česká stavební společnost nás pověřila vyhledáním a koupí apartmanu pro své zaměstnance. Favoritem byl Arenal a pláž u Palmy, kde proběhla většina domluvených prohlídek. Doporučili jsme také dva apartmany v oblasti Acúdia-Pollenca, aby jednatelé společnosti viděli i tradiční Mallorku. Po návštěvě podkrovního penthouse přímo nad přístavem a pláží v Port d'Polleca bylo rozhodnuto. Podařillo se dojednat rozumnou slevu i převzetí s kompletním zařízením, aby společnost mohla apartman plně využívat ihned po notářském zápisu.


Plážový bungalov, Porto Cristo, Mallorca

2021

IMG-20211013-WA0004

Atraktivní bungalov na Cala Mandia nabízelo celkem 8 realitních kanceláří a od začátku vládl v jednáních chaos. Dvanáct zájemců vypadalo jako nepřekonatelná bariéra, kterou se podařilo zdolat především díky nasazení samotného klieta. S pražským zájemcem se podařilo přes německou agenturu kontaktovat přímo německého majitele a nabídnout takové podmínky, abychom se dostali na první pozici. Podařilo se a během turbulentního podzimu jsme přivedli všechny zůčastněné k rozhodujícímu podpisu u notáře v Manacoru.


Penthouse s terasou, Port d'Alcúdia, Mallorca

2021

0c614169-9c3b-6095-8587-c1aec86e7e1b

Klienti z Prahy nás oslovili až ve chvíli, kdy už měli krásný podkrovní apartmán vybraný. Prodávající agentura požadovala rezervaci, aniž by nabídla příslušný servis či zákaznickou podporu. Zorganizovali jsme rychlou videoprohlídku, zajistili příslušné dokumenty, překlady a třístrannou rezervační smlouvu. V jednom týdnu pak následovalo vydání NIE, otevření bankovního účtu, převod prosředků i samotný notářský zápis. Povedlo se a apartmán v přímořském centru Port d'Alcúdia přešel do rukou sympatických klientů.