Nacházíte se: Mallorca Home & Bohemia Gold » Realizace » Bohemia

Realizace - Bohemia

Byt po rekonstrukci, Praha, Bohemia

2021

05

Prodej bytu na Praze 11, kdy požadavkem majitelky byla rezervace a koupě jiné nemovitosti tak, aby ji mohla uskutečnit z peněz zaplacených za rezervaci a prodej bytu prodávaného. Podařilo se domluvit se zájemci tak, aby nedošlo k žádnému prodlení, pronájímání hotelů či skladovacích protor, celá akce navázala přesně dle smluvních podmínek a obě strany byly patřičně jištěné. Akce typu "kulový blesk" byla možná také díky vstřícnosti prodávající strany nového bytu, do kterého se majitelka rovnou přestěhovala.


Soubor pozemků, Český ráj, Bohemia

2021

sek1

Dědic několika hektarů pozemků se rozhodnul prodat a investovat prostředky do další nemovitosti. Pro dosažení maximální ceny jsme prodávali pozemky po několika částech. Jedna z nejpříjemnějších realizací roku, kdy se sešli kupující i prodávající, kteří nepožadovali více než kvalitní servis. Krásná ukázka toho, že i bez právníků a složitých smluv lze uskutečnit dobrý a kultivovaný obchod ke spokojenosti všech zůčastněných.


Soubor kanceláří, Praha, Bohemia

2021

velka2

První kancelář Mallorca Home & Bohemia Gold byla otevřena v pražském Karlíně, aby se po roce přestěhovala do vhodnějších prostor v Nuslích. V Křižíkově 35 jsme však navázali nadstandardní vztahy a zanechali vlastní střípky historie. Od té doby pronajímáme v domě kanceláře a staráme se o jejich vytížení a kvalitní nájemníky. Úžasné prostory pro originální podnikatele.


Chalupa na návsi, Středočeský kraj, Bohemia

2021

04

Poměrně složitý obchod, kdy prodávající požadoval takovou transakci, aby mohl z kupní ceny rezervovat a zakoupit jinou nemovitost a rovnou se do ní přestěhovat. Vyjednávání mezi právníky obou zůčastněných ještě zkomplikovaly covidové lockdowny a zákazy cestování. Nakonec se povedlo domluvit funkční a smysluplné podmínky s dostatkem záruk pro oba zůčastněné. Povedlo se a vše proběhlo ve stanovených termínech, aniž by kterákoli strana tratila či platila smluvní pokuty.


Šumavská chata, Klatovy, Bohemia

2021

01

Zděná chata uprostřed přírody přitáhla spoustu zájemců, na svého kupce si však musela chvíli počkat. Vysněná romantika versus bujná příroda zde u prvních zájemců narazily na své limity. Nakonec si chata počkala na kupujícího z Plzně, kerý ji financoval prodejem jiné vlastní nemovitosti. Ačkoli koupě byla načasována s tříměsíční rezervou, prodej vlastní nemovitosti zájemce se protáhnul a chata byla prodána poslední den rezervačního limitu. Nakonec k maximální spokojenosti obou zůčastněných stran.


Firma v Liberci, Bohemia

2020

Lib01a

Majitel udržovaného domu v Liberci požadoval prodej formou převodu obchodního podílu, kdy dům byl jediný hmotný majetek převáděné firmy. Díky této taktice mohl úspěšný podnikatel na penzi efektivně ukončit činnost, optimalizovat daňové odvody a udržet atraktivní cenu. Právě cena přitáhla dostatek zájemců, podnikatel s vhodným záměrem však přišel až v druhém kole prohlídek. Obchod dokončen ke spokojenosti obou stran formou, kterou požadoval prodávající.