Nacházíte se: Mallorca Home | Doma u moře » Realizace

Naše realizace

MALLORCA. Dům s turistickou ETV licencí, Can Picafort.

2023

titul

Licencované ETV nemovitosti (Airbnb, Booking) jsou horké zboží, první apartman našim klientům během jarní návštěvy "vyfoukli" konkurenční kupci doslova pod nosem. Když jsme po půl roce dalšího hledání objevili tento dům, posadili jsme klienty do prvního letadla na Mallorku a zajistili okamžitou prohlídku i rezervaci. Povedlo se a investiční nemovitost získal do vlastnictví sympatický pár z Prahy.


MALLORCA. Apartman v 1. linii u moře, Cala Bona.

2023

Cala-Bona

Dvouložnicový apartman s dechberoucím výhledem na moře si klienti z Brna vybrali během horkého červencového léta. Prodávající rodina z Anglie jej vlastnila několik dekád a loučení a předání této krásné nemovitosti bylo plné emocí a dojetí. Všechny komlikace spojené s rezervací a koupí mezi dvěma ne-rezidenty se tak postupně proměnily v realizaci, se kterou čeští klienti převzali i kus ostrovní historie.


MALLORCA. Městský rodinný byt, Palma de Mallorca.

2023

barevnak

S klienty z Prahy jsme konzultovali problematiku celkové relokace na Mallorku, aby se nám vrátili při rezervaci prostorného městského penthausu v Palmě. Prodávající v rozvodovém řízení a kupující přesouvající rodinu i podnikání na Mallorku vytvořili poměrně složitou kombinaci, potřebnou dokumentaci k notářskému zápisu se podařilo dát dohromady až poslední den před stanoveným termínem. Česká rodina tak mohla převzít a užívat nemovitost podle stanoveného harmonogramu.


MALLORCA. Obchod se suvenýry, Cala d'Or.

2023

IMG_0111

Podnikání pro tři společníky na klíč. Klient z Plzně se rok po koupi domu na Mallorce rozhodnul rozšířit své aktivity na ostrově a otevřít obchod se suvenýry. Pro všechny zůčastněné jsme zajistili legalizaci podnikání, pronájem prostoru a daňové a právní náležitosti. Nautical Souvenirs otevřel své brány na pěší zóně v Cala d'Or začátkem horkého mallorského července.


MALLORCA. Plážový apartman v komunitě Los Pomelos, Port de Pollenca.

2023

Apartman-foto-ext

Apartman pro klienty z Prahy jsme hledali přes půl roku. Postupně jsme prověřili několik vhodných nemovitostí, ale štěstí na papírovou "čistotu" bytů jsme neměli. Apartman u pláže Port de Pollenca konečně splňoval všechny požadavky a zároveň jsme jej mohli k prodeji bez obav doporučit. Krásný byt se vším zařízením i vabavením jsme přepsali na nové české majitele na notářství v Alcúdii.


MALLORCA. Finca v pohoří Serra Tramuntana, Sóller.

2022

Manuela2

Krásný dům na úpatí pohoří Serra Tramuntana si klient z Košic vybral již v dubnu. Následovalo zdlouhavé vyjednávání s prodávajícími, které se nedařilo proměnit v rezervaci ani za asistence nejlepší právní kanceláře z Palmy. Následovala další 2 kola prohlídek, žádný dům v horské oblasti Serra Tramuntana však nepředčil co do dispozic, místa a ceny ten první. Po dalších vyjednáváních se během podzimu podařilo dům za rozumných podmínek rezervovat a následně koupi úspěšně dokončit.


MALLORCA. Apartman pro tenistu, Santa Ponsa.

2022

SantaPonca2

Apartman pro českou klientku a jejího syna, profesionálního tenistu. Hledání se několikrát přesouvalo podle výběru trenérů a tenisových klubů. Nakonec zvítězila oblast Santa Poncy, kde jsme objevili udržovaný komunitní apartman za super-výhodnou cenu. Bylo potřeba jednat, klientka se ke koupi rozhodla na základě narychlo domluvené videoprohlídky. Rezervaci jsme vypracovali a nabídli prodávající straně vpodstatě přes noc, apartman klientka získala do vlastnictví za necelý měsíc udělením veřejné listiny na notářství v Palmě.


MALLORCA. Plážový apartman, Cala Millor.

2022

foto1

Pro jihočeské klientky jsme připravili několik prohlídek v oblasti Cala Millor. Již první apartman splňoval všechny požadavky - 2 ložnice, dochozí vzdálenost k moři, snadnou obslužnost i výhodnou cenu. Další prohlídky jen potvrdily správnost první volby. Zajistili jsme klientkám rychlou rezervaci, otevření španělského účtu i výhodnou měnovou konverzi. Do měsíce následoval notářský zápis o koupi i projekt na rekonstrukci a zařízení apartmanu.


MALLORCA. Apartman v komunitě Europa, Maioris.

2022

maioris-2

Vzácná shoda, kde jak prodávající tak kupující byli z České republiky. Praktický apartman kousek od Palmy jsme připravovali k prodeji téměř rok. Bylo potřeba "zbavit se" španělských nájemníků, dohledat veškeré realizované i dlužné platby a zajistit nezbytné dokumety. Jakmile byl apartman připravený, kupce jsme našli rovnou mezi našimi českými klienty. Kupní cena neopustila Českou republiku, na Mallorku putovaly pouze nezbytné poplatky a oba klienti, kteří prodej a koupi stvrdili na notářství v Manacoru.


MALLORCA. Funkcionalistická vila na pláži Muro.

2022

Dum2

Rozvětvená rodina z Bratislavy věděla přesně, co a kde hledá. Už během prvních prohlídek bylo jasné, že stále nejsme na správném místě. Až v nadčasové vile kousek od pláže Muro to začalo jiskřit a padly první podstatné dotazy. Rozvinulo se klubko návazností, zájmů a vyjednávání, na jehož konci stála koupě a vřelé předání skvostného funkcionalistického domu mezi mallorskou a slovenskou rodinou.


MALLORCA. Plážový apartman, Port d'Alcúdia.

2022

playa-de-muro

Krásně zrenovovaný apartman 150m od pláže, navíc za příznivou cenu. Klientka byla na prohlídce první a za ní čekalo dalších 6 zájemců. Díky skvělé komunikaci prodávající kanceláře i samotné klientky se podařilo zajistit veškerou dokumentaci, rezervaci i příslušnou rezervační platbu za 24 hodin. Rychlý a bezproblémoévý průběh následoval až k notáři a klientka mohla za pouhé 2 týdny aparrman převzít.


MALLORCA. Venkovský dům s pozemky, Pollenca.

2022

964655299

Krásnou a pečlivě udržovanou fincu jsme s klientem objevili v rámci prohlídkové návštěvy Mallorky. Hned během narychlo domluvené prohlídky bylo jasné, že je to dům, který klient hledá. Cena přesahovala původní rozpočet a navíc již byla učiněna nabídka od předchozího zájemce. Klient neváhal a nabídku o 5% přeplatil. Povedlo se a úžasný dům v privilegované rezidenční oblasti na okraji Pollency získal nového českého majitele.


MALLORCA. Tradiční kamenný dům, Bunyola.

2022

BU2031-18

Dům, který jsme zařadili do nabídky, jakmile se dostal do prodeje. Esence Mallorky v tradiční kamenné stavbě na maximálně úsporné ploše. Překvapila nás zájemkyně z Prahy s požadavkem, abychom jednali přímo s majiteli. Mezi tím došlo na další prohlídky i na jednání o koupi jiné nemovitosti, aby se klientka nakonec vrátila k původnímu záměru. Koupě úspěšně dokončena k všestranné spokojenosti, historický dům v Bunyole byl od začátku také náš favorit.


MALLORCA. Dům na promenádě, Cala d'Or.

2022

calador

Dům se dvěma apartmány v centru Cala d'Or, přitom za cenu středního bytu v Palmě. V nabídce téměř všech významných realitek, spousta zájemců a přitom několik měsíců na prodej. Jakkoli to vypadalo beznadějně a neprůchodně, pro klienta z Plzně jsme zajistili prohlídku, jednání o podmínkách i třístannou rezervační smlouvu. S dávkou trpělivosti, komplikovaným českým úvěrem a také trochou štěstí klient dům úspěšně zakoupil. Nemovitost s úžasným potenciálem je nyní v rukou mladé rodiny z Plzně.


MALLORCA. Apartman s výhledem na přístav, Port d'Pollenca.

2022

pollenca2

Česká stavební společnost nás pověřila vyhledáním a koupí apartmanu pro své zaměstnance. Favoritem byl Arenal a pláž u Palmy, kde proběhla většina domluvených prohlídek. Doporučili jsme také dva apartmany v oblasti Acúdia-Pollenca, aby jednatelé společnosti viděli i tradiční Mallorku. Po návštěvě podkrovního penthouse přímo nad přístavem a pláží v Port d'Polleca bylo rozhodnuto. Podařillo se dojednat rozumnou slevu i převzetí s kompletním zařízením, aby společnost mohla apartman plně využívat ihned po notářském zápisu.


MALLORCA. Plážový bungalov, Porto Cristo.

2021

IMG-20211013-WA0004

Atraktivní bungalov na Cala Mandia nabízelo celkem 8 realitních kanceláří a od začátku vládl v jednáních chaos. Dvanáct zájemců vypadalo jako nepřekonatelná bariéra, kterou se podařilo zdolat především díky nasazení samotného klieta. S pražským zájemcem se podařilo přes německou agenturu kontaktovat přímo německého majitele a nabídnout takové podmínky, abychom se dostali na první pozici. Podařilo se a během turbulentního podzimu jsme přivedli všechny zůčastněné k rozhodujícímu podpisu u notáře v Manacoru.


MALLORCA. Penthouse s terasou, Port d'Alcúdia.

2021

0c614169-9c3b-6095-8587-c1aec86e7e1b

Klienti z Prahy nás oslovili až ve chvíli, kdy už měli krásný podkrovní apartmán vybraný. Prodávající agentura požadovala rezervaci, aniž by nabídla příslušný servis či zákaznickou podporu. Zorganizovali jsme rychlou videoprohlídku, zajistili příslušné dokumenty, překlady a třístrannou rezervační smlouvu. V jednom týdnu pak následovalo vydání NIE, otevření bankovního účtu, převod prosředků i samotný notářský zápis. Povedlo se a apartmán v přímořském centru Port d'Alcúdia přešel do rukou sympatických klientů.