Nacházíte se: Mallorca Home | Doma u moře » PRODEJ. Majestátní historický palác se zahradou v nejkrásnější vesnici ostrova. Fornalutx, Mallorca

PRODEJ. Majestátní historický palác se zahradou v nejkrásnější vesnici ostrova. Fornalutx, Mallorca, Ev.č.: FO2060

aa
bb
ll(1)
cc(1)
cc
ee
kk(1)

Kontaktujte makléře

Ing. Richard AugustinIng. Richard Augustin
+420 777 243 275
+34 644 330 809
[email protected]
MALLORCA HOME | WORLD HOME s.r.o.MALLORCA HOME | WORLD HOME s.r.o.
Táborská 378/44
Praha - Nusle
+34 644 330 809
+420 228 224 497
[email protected]
Cena3 500 000 EUR
KategorieUbytování
LokalitaFornalutx, Mallorca, Španělsko
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná1.562 m²
Plocha pozemku938 m²
Plocha zahrady528 m²
Počet podlaží3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaKamenná
Typ domuPatrový
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

MALLORCA. Majestátní historický palác "Casa d’Amunt" se zahradou v nejkrásnější vesnici ostrova. Dům se rozkládá na úrovni 3 pater, součástí objektu je obranná věž z 16. století, dům postaven před r. 1900. Nemovitost sestává z hlavní a vedlejší samostatné budovy, nádvoří a zahrady. Originální detaily, silné kamenné zdi, pískovcové klenby, dřevěné trámoví a doplňky, ústřední plynové vytápění. Aktuálně 8 ložnic a 4 koupelny, rozsáhlé prostory nabízejí různé varianty řešení. Dechberoucí výhledy na pohoří Serra Tramuntana, přímé centrum Fornalutx. Nemovitost splňuje zákonné požadavky a podmínky pro využití v rámci Turismo de Interior (vhodné na hotel). Velkorysý kamenný palác s charakterem ve velmi dobrém stavu, ideální investiční nemovitost.
---
FORNALUTX se pravidelně účastní anket a soutěží o nejkrásnější vesnici Španělska. A opakovaně vyhrává. Zasazen do úbočí pohoří Serra Tramuntana zapsaného na seznamu světového dědictví Unesco, starobylé městečko protkané pomerančovými a citronovými háji nabízí úžasné výhledy, fotografická zákoutí, gurmánské zážitky, sousedskou soudržnost i autentický luxus. Pouhé 4 km od písčité pláže v zátoce Port de Sóller a jen necelý kilometr od rušného Sólleru, Fornalutx je oázou klidu, půvabné místo, kde je vlastnictví nemovitosti skutečné privilegium.
---
+ privátní makléř na Mallorce
+ registrace NIE / CIF
+ top právní služby / notářství
+ bankovní účty / daně
+ investice / projekty
+ překlady a tlumočení
+ 100% servis
---
Vyhledávání nemovitostí na míru.
Osobní i virtuální prohlídky.
Specialista na Mallorku.