Nacházíte se: Mallorca Home & Bohemia Gold » PRODEJ. Přímořský bungalov s kanceláří a zahradou. Golf, tenis, beachclub, 15km od Palmy de Mallorca

PRODEJ. Přímořský bungalov s kanceláří a zahradou. Golf, tenis, beachclub, 15km od Palmy de Mallorca, Ev.č.: SHJ1701

17
4
6
5
3
2
1

Kontaktujte makléře

Ing. Richard AugustinIng. Richard Augustin
+420 777 243 275
[email protected]
MALLORCA HOMEMALLORCA HOME
Křižíkova 185/35
Praha - Karlín
+420 777 243 275
+420 226 633 926
[email protected]
Cenaprodáno
KategorieRodinné domy
LokalitaBadia Blava, Mallorca, Španělsko
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná170 m²
Plocha podlahová130 m²
Plocha pozemku600 m²
Plocha zastavěná130 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
G (PENB nedodán)
zobraz vybavení
Popis

MALLORCA. Přímořský bungalov s kanceláří a zahradou, poblíž beachclubu, golfu a tenisu. Přízemní dům s kamenným obložením se nachází ve vilové oblasti "Bahia Azul", 4km jižně od populární mallorské pláže Arenal. Nově postavený bungalow stojí na vlastním pozemku odděleném od ostatní zástavby podezdívkou a zdí, z ulice zastřešená vjezdová brána. Celý prostor poskytuje příjemný klid a soukromí, před domem i kolem stavby dlažba, dále zahrada s několika vrostlými ovocnými stromy. Do domu se vstupuje přes přední vyvýšenou terasu, přímo do prostorného obytného salónu s jídelník koutem a krbem. Dále samostatná kuchyně, 3 oddělené ložnice, koupelna, wc a technické prostory. V zadní části domu se přes druhou terasu vchází do světlé místnosti využívané jako kancelář a pracovna. U domu venkovní posezení s grilem a zděnou pecí, v přední části garáž s elektrickými vraty, v bungalovu zavedená klimatizace, okna izolační dvojiá. Možnost samostatné přístavby v patře (s výhedem přímo na moře) a umístění bazénu na zahradě. Nemovitost vhodná pro rodinné i pracovní pobyty.

SA TORRE, často nazývané Bahia Azul (Modrý záliv), leží ve trategické poloze ostrova. Pouhých 15km od Palmy de Mallorca, 10km od letiště a 4km od vyhlášené pláže Arenal, zdejší nemovitosti často vlastní Španělé, Angličané, Němci a další Evropané z pevniny. Jedná se o "nové" město charakteristické vilovou zástavbou, stranou od turistického a městského ruchu. Dům zde lze zakoupit za cenu bytu ve hlavním městě, přitom v pohodlné dochozí vzdálenosti od moře, pár kroků od sportovního, tenisového či plážového klubu i restaurací, s vlastním golfovým hřištěm.

✈ Praha - Palma de Mallorca: 2h 20min (přímý let)

✔ 300 slunečních dní v roce
✔ 21° průměrná roční teplota
✔ 345 pláží, 30 přístavů, 19 golfových hřišť
✔ 3400 restaurací, 8 michelinských hvězd
✔ 84 let průměrná délka života
✔ 20% obyvatel ze zemí EU
✔ 30% ostrova pod ochranou UNESCO